rozwiń zwiń

Missisipi czyli filozoficzny wywiad rzeka

Okładka książki Missisipi czyli filozoficzny wywiad rzeka
Łukasz MarcińczakJadwiga Mizińska Wydawnictwo: Norbertinum filozofia, etyka
filozofia, etyka
Norbertinum
2014-01-01
2014-01-01
Filozofia etyka aksjologia religia dobro zło

Okładka książki Andrzeja Klimowicza portret wielokrotny Łukasz Marcińczak, Jadwiga Mizińska
Ocena 0,0
Andrzeja Klimo... Łukasz Marcińczak,&...

Pani profesor ze swoją wrażliwością na słowo jest dla mnie najlepszym chyba pedagogiem - ode mnie nie żadne tam gwiazdki ale wdzięczne serce.

Jestem wdzięczny za takie spotkanie

Jestem wdzięczny za takie spotkanie

Dodaj cytat z książki Missisipi czyli filozoficzny wywiad rzeka