WordPress 4. Instalacja i zarządzanie

informatyka, matematyka
Helion
2015-04-16
2015-04-16

Okładka książki Niezbędnik współczesny Edwin Bendyk, Mirosław Filiciak, Jan Hartman, Agnieszka Haska, Tomasz Plata, Ziemowit Szczerek, Paweł Walewski, Ewa Wilk, Łukasz Wójcik
Ocena 7,5
Niezbędnik wsp... Edwin Bendyk, Miros...

Książka dla osób zaczynających od zera. Więcej ilustracji niż treści, wiedza baaardzo podstawowa, do tego kilka rozdziałów uważam że było bardzo słabo wyjaśnionych. Na plus rozdział o pozycjonowaniu.

Dodaj cytat z książki WordPress 4. Instalacja i zarządzanie