Okładka książki Przemoc w rodzinie w aspekcie Konwencji Rady Europy w sprawie zapobiegania i zwalczania przemocy wobec kobiet i przemocy domowej
Ewa Kowalewska-Borys Wydawnictwo: Difin nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Difin

Okładka książki Współpraca międzynarodowa a rozwój regionalny. Wyzwania i perspektywy Katarzyna Chomicz, Ewa Kowalewska-Borys
Ocena 0,0
Współpraca mię... Katarzyna Chomicz, ...
Okładka książki Zwalczanie przemytu. Zbiór dobrych praktyk. Różne perspektywy - jeden cel Ewa Kowalewska-Borys, Emil W. Pływaczewski
Ocena 6,0
Zwalczanie prz... Ewa Kowalewska-Bory...