Byłam rzecznikiem rządu. O ludziach, polityce, władzy i pieniądzach

Okładka książki Byłam rzecznikiem rządu. O ludziach, polityce, władzy i pieniądzach
Iwona Sulik Wydawnictwo: Melanż biografia, autobiografia, pamiętnik
biografia, autobiografia, pamiętnik
Melanż
2015-09-16
2015-09-16
rzecznik rzeczniczka rząd

Fatalna lektura. Pełna domysłów, niedomówień, życzeniowego myślenia - szkoda czasu.

Książka pełna niedomówień typu "ktoś chciał, ktoś zrobił, ktoś próbował zrobić coś niemiłego". Częste odniesienia do sytuacji jakie miały miejsce lub do ważnych wystąpień, lub np, audycji radiowych. Co z tego, skoro ani nie są one opisane przez co ciężko je zweryfikować czy np. odnaleźć w Internecie. Wszystko to zbyt ogólne i raczej dla czytelnika bardzo obeznanego z tematem (np dla dziennikarza czy politologa).

Brak tu politycznej kuchni, fachowej oceny - raczej opisy "ciężkiej pracy, profesjonalizmu i poświęcania się wspaniałemu premierowi Ewie Kopacz" - laurka jakiej nie da się czytać.

2096

Czyta się ciężko, to zdecydowanie nie jest lekka książka.Opisywane wydarzenia nie są przybliżane więc ktoś kto nie jest zainteresowany polityką , nie śledzi wydarzeń może nie ogarniać o co chodzi. Ta po za tym to czy Sulik zyskuje tą książką sympatii ludzi (chyba o to jej chodziło) nie koniecznie , dalej wydaje się być zimna , zamknięta w sobie i zapatrzona w siebie i byłą premier jak w obrazek.

Iwona Sulik Byłam rzecznikiem rządu. O ludziach, polityce, władzy i pieniądzach Zobacz więcej