Byłam rzecznikiem rządu. O ludziach, polityce, władzy i pieniądzach

Iwona Sulik Wydawnictwo: Melanż biografia, autobiografia, pamiętnik
Melanż
rzecznik rzeczniczka rząd
biografia, autobiografia, pamiętnik
rzecznik rzeczniczka rząd

Fatalna lektura. Pełna domysłów, niedomówień, życzeniowego myślenia - szkoda czasu.

Książka pełna niedomówień typu "ktoś chciał, ktoś zrobił, ktoś próbował zrobić coś niemiłego". Częste odniesienia do sytuacji jakie miały miejsce lub do ważnych wystąpień, lub np, audycji radiowych. Co z tego, skoro ani nie są one opisane przez co ciężko je zweryfikować czy np. odnaleźć w...

Czyta się ciężko, to zdecydowanie nie jest lekka książka.Opisywane wydarzenia nie są przybliżane więc ktoś kto nie jest zainteresowany polityką , nie śledzi wydarzeń może nie ogarniać o co chodzi. Ta po za tym to czy Sulik zyskuje tą książką sympatii ludzi (chyba o to jej chodziło) nie koniecznie , dalej wydaje się być zimna , zamknięta w sobie i zapatrzona w siebie i byłą...

• 2016
więcej mniej

Iwona Sulik Byłam rzecznikiem rządu. O ludziach, polityce, władzy i pieniądzach Zobacz więcej