Krople Serca Dharmakai

Shardza Tashi GyaltsenLopon Tenzin Namdak Wydawnictwo: Okultura Seria: Ex Oriente Lux ezoteryka, senniki, horoskopy
Heart Drops of Dharmakaya. Dzogchen Practice of the Bön Tradition
ezoteryka, senniki, horoskopy
Jarosław Kotas
Ex Oriente Lux
szamanizm buddyzm

Książka ta w zasadzie jest podręcznikiem do konkretnych praktyk tybetańskiej tradycji Bon. Dla niewtajemniczonych książka będzie absolutnie nieczytelna. Nawet dla osoby zaznajomionej z tematem, w tym praktykujących - jest IMHO wsparciem do praktyki, niźli lekturą "do poczytania". Nie ma w tej książek "ciekawostek" ani wiedzy do zapamiętania, wyuczenia się.

Jeśli ktoś szuka...

• Okultura