Krople Serca Dharmakai

Okładka książki Krople Serca Dharmakai
Shardza Tashi GyaltsenLopon Tenzin Namdak Wydawnictwo: Okultura Seria: Ex Oriente Lux ezoteryka, senniki, horoskopy
ezoteryka, senniki, horoskopy
Jarosław Kotas
szamanizm buddyzm

Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

Książka ta w zasadzie jest podręcznikiem do konkretnych praktyk tybetańskiej tradycji Bon. Dla niewtajemniczonych książka będzie absolutnie nieczytelna. Nawet dla osoby zaznajomionej z tematem, w tym praktykujących - jest IMHO wsparciem do praktyki, niźli lekturą "do poczytania". Nie ma w tej książek "ciekawostek" ani wiedzy do zapamiętania, wyuczenia się.

Jeśli ktoś szuka ciekawej lektury nie wiedząc co to za książka - stanowczo ODRADZAM.

Jeśli ktoś szuka...

Dodaj cytat z książki Krople Serca Dharmakai