The Esoteric Codex: The Alchemists

angielski
alchemia alchemicy Newton Sędziwój Cagliostro Bacon Marie-Louise von Franz
Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Interesująca publikacja zawierająca zarówno syntetyczne wprowadzenie do historii alchemii w Indiach, w krajach arabskich i w Europie, jak i listę wszystkich znanych alchemików wraz z ich biografiami oraz dziełami i odniesieniami do nich w literaturze i sztuce.

Bardzo pożyteczna z uwagi na zebranie w jednym miejscu licznych informacji źródłowych.

.:exile:.

.:exile:.