rozwiń zwiń

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Czytamy w weekend
Muszę się odezwać, bo się uduszę:) śledzę sobie całą dyskusję i w temacie sensownych (moim zdaniem :)) kanałów książkowych na YT serdecznie polecam: "znalezione przeczytane", "esa czyta" (wiem już był wspomniany), "literatura ze środka Europy" (kiedyś chyba pod nazwą: "znak, litera, człowiek"). Kanał pani Ani z żółtą grzywką ("czytam i piszę"), też bardzo sensowny. A...
11 tyg. temu
Wstaw książkę
To są odpowiedzi na jakieś przedpotopowe pytania. Według regulaminu, którego jak widać nie czytałaś, odpowiadamy w turach po 10 osób, ostatnia, 10., wymyśla nowe pytania. Te najnowsze znajdziesz na poprzedniej stronie - zapraszam do odpowiedzi i podania swoich pytań. :)
4 lata temu
52 ksiązki
jakby ktoś chciał sprzedawać przeczytane książki i ma fejsa zapraszam do grupy sprzedażowej https://www.facebook.com/groups/382776902296851/ :)
5 lata temu
Czytamy na targach
Wzajemnie i dziękuję :)
6 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (sierpień 2016)
"Dopadłam" ostatnio;):  Boskie. Włoszki, które uwiodły świat Boskie. Włoszki, które uwiodły świat  Umiarkowana dieta paleo Umiarkowana dieta paleo  Kuchnia polska bez pszenicy. Ponad 300 sprawdzonych domowych przepisów
7 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (lipiec 2016)
Trochę fantastyki :  List gończy. Komiks quasi-utopijny List gończy. Komiks quasi-utopijny  Arka Arka Podróżnicze :  Delfiny z Ucajali Delfiny z Ucajali
20120
7 lata temu