Red My Uncensored Live in Rock

Okładka książki Red My Uncensored Live in Rock
Sammy HagarJoel Selvin Wydawnictwo: HarperCollins biografia, autobiografia, pamiętnik
biografia, autobiografia, pamiętnik
angielski
9780062042361
brak
Sammy Hagar Van Halen

Książka, która nie ukazała się w Polsce, bo ile osób obchodzi Sammy Hagar. Nawet o zespole Van Halen, gdzie Hagar był jednym z wokalistów, zrobiło się głośniej dopiero po odejściu nieodżałowanego lidera grupy- Edwarda.
Sama książka dobrze pokazuje Sammy'ego. To nie tylko świetny wokalista, ale i wyjątkowo dobry biznesman (dlatego są wspominane nakłady sprzedanych płyt) i wyluzowany koneser życia. Hagar opowiada zajmująco i szczerze, nie tylko o trudnych relacjach z Ronnie'm Montrose i braćmi Van Halen, ale o problemach w rodzinie.
Czasami osąd postaci wydaje się trochę surowy, co zresztą obecnie przyznaje autor "I Can't Drive 55", który twierdzi, że dziś nie potraktowałby Edwarda tak surowo.
Ale dla czytelnika spragnionego mocnej i bezkompromisowej lektury to nie musi być wadą. Natomiast trochę brakowało mi więcej muzycznych treści. Ważniejsi są kolejni partnerzy biznesowi w Cabo Wabo niż dokładniejsze opisy nagrań płyt.

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Dodaj cytat z książki Red My Uncensored Live in Rock