Interrupted Vol. 1

Interrupted (tom 1)
S. Moose
2014-11-10
2014-11-10

To pierwszy tom trzyczęściowej serii . Cam Ellison lat 27 chce mieć tylko w życiu: kochającego mąż, dziecko i znaleźć jej pierwszą miłość Ayden Park. Obecnie znajduje się w punkcie życia, w którym jest bałagan. Straciła swoje nienarodzone dziecko, rozpadło się małżeństwo (mąż ją zdradzał) . Podejmuje pracę w firmie Sharp Securities Inc. Szefa nigdy nie spotkała. Cam i Sharp rozpoczynają seksowny flirt przy SMS-ach, rozmowach telefonicznych i e-mailach. Poprzez telekomunikację odgrywają akty seksualne. Cam pcha się w życie Sharpa, burząc ściany, które zbudował.Co się stanie, kiedy w końcu się spotkają i jakie tajemnice kryje Sharp? Cam jest trochę niepewna,choć w stosunku do szefa otwarta. Sharp ma tajemnicę oraz syna, jak i trochę zadatki alfa przedstawia.

wg mnie bardzo slaba ksiazka. Ksiazka bez zadnego sensu, bardzo pokrecona. Bohaterowie tacy nijacy, styl pisarki nie przypadl mi do gustu. Ksiazka bez emocji.

Nie porwała mnie ta opowieść. Chyba styl nie za bardzo mi odpowiada. Z fabuły można by wiele wykrzesać, ale autorka nie za bardzo się postarała i nagmatwała jak się da.
Jest to opowieść o Cam, która 10 lat temu była szczęśliwie zakochana w Aydenie, a których los rozdzielił, on podobno zginął w tajemniczych okolicznościach. Aktualnie Cam rozwodzi się z mężem i pracuje dla Sharpa - mężczyzny uwielbiającego seks z kobietami, ale nie pakującego się w związki. Shark wychowuje syna Greysona, nie wiemy nic o jego przeszłości, choć wiele możemy się domyślać. Przez kilka tygodni Sharp romansuje SMSowo z Cam, ale nigdy się nie spotkali oko w oko. Ona jak na podwładną dość śmiało sobie poczynia w stosunku do szefa, gdzieś zatarło się to przejście od oficjalnych stosunków do tych bardziej intymnych. Jak dla mnie za mało namiętności, bohaterowie mało wyraziści, bezosobowi, język zbyt wulgarny. Sięgnę po kolejną część jedynie z czystej ciekawości, co się wydarzy dalej, ale podejrzewam, że będzie niezła opera mydlana.

Niezwykle bezosobowa książka. Zero uczuć i emocji. Wymiany zdań między bohaterami są takie… Nawet nie umiem ich określić. Czyta się ekspresem, to wielki plus. Wciąga nawet, ale wszystko było okropnie (niemalże boleśnie) przewidywalne. Do tego główna bohaterka niezwykle działa na nerwy - powinnam współczuć kobiecie za to, przez jakie g/wno przebrnęła, ale dzięki autorce czuję wręcz wnerwienie.

Książka dość dobra. Akcja cały czas trzyma w napięciu - do samego końca nie wiadomo co dalej. W tej części Cam od dziesięciu lat szuka swojej pierwszej miłości i niestety dowiaduje się że on nie żyje. Jej mąż ją zdradza. Rozwodzi się i jednocześnie zaczyna romansować (przez smsy i telefony)ze swoim nowym szefem... Tylko co wydarzy się gdy Sharp i Cam po raz pierwszy się spotkają...

Nie spodziewałam się wiele po tej serii i całe szczęście, bo niewiele dostałam.

Jest to historia o wspólnej niespełnionej przeszłością oraz nowej teraźniejszości pomiędzy - Camilą 'Cam' Ellison oraz Aydenem Sharpem.

No cóż...
Po pierwsze - słabo napisane.
Po drugiej - fabuła bardzo niespójna.
Po trzecie - bohaterowie są denerwujący, ich zachowania niekonsekwentne, a poziom hipokryzji osiąga naprawdę wysoki poziom.
Po czwarte - to jest jak jakaś słaba telenowela...

Nie podobało mi się.

Nie spodziewałam się wiele po tej serii i całe szczęście, bo niewiele dostałam.

No cóż...
Po pierwsze - słabo napisane.
Po drugiej - fabuła bardzo niespójna.
Po trzecie - bohaterowie są denerwujący, ich zachowania niekonsekwentne, a...

1997

Są tylko trzy rzeczy, jakich w swoim życiu pragnie Cam Ellison: kochającego męża, dziecka i odnalezienia swojej pierwszej miłości, Aydena Parka. Ale wszystko to zostaje jej odebrane w mgnieniu oka.

Składając swoje życie w całość, Cam zatraca się w swojej pracy i jej nowym szefie, dyrektorze generalnym, młodym milionerze A. Sharpie.

Ale ten mężczyzna ma dwie zasady:
1. Żadnych powtórek
2. Żadnych związków

Cam wprasza się w życie Sharpa, burząc ściany, które wokół siebie wybudował. Niedługo potem oboje znajdą się w sytuacji, z której żadne z nich nie będzie chciało odejść. Ale kiedy drzwi staną otworem, wszystko ulegnie zmianie.

ć
Serio ta książka jest strasznie pokręcona, tzn mIAŁAM chote NIA walnąc o sciane bo sa barrdziej interesujace książki, ale najbardziej do czego doążyłam to czemu on tak kręcila Cami? Autorka trochę chciała tak to pprzedstawić chyba żeby do końca było wiadomo że nto nie o nia mu chodzi, ale niestety chyba zbyt dużo czytam by wiedzieć, ale mimo to jest zbyt szalenie przedstawiona, czasem az nie miała dla mnie sensu, jeszcze okże się niedługo że ten chlopcyk synek Sharpa który okazł się być Aidenem bedzie synem Cami. Patrykiem który niby umarł przy porodzie.

Ale ten mężczyzna ma dwie zasady:
1....

Tak pokręconej,pogmatwanej, pełnej tajemnic, intryg i kłamstw książki jeszcze nie czytałam. Ale co to wszystko znaczy?.... To,że jednocześnie nie mogłam się od niej oderwać. Przyciągała mnie,chciałam się dowiedzieć o co chodzi? Co się tak naprawdę stało między Cam i S/A? Kto jest w tę intrygę jeszcze zaangażowany? Tyle tajemnic bez wyjaśnienia...no jedna wyjaśnia się na końcu książki i to sprawia, że nie mogę się doczekać zacząć czytać kolejnej części. Może w niej dowiemy się więcej? Zachęcam do przeczytania :-)

ta książka jest pokręcona. autorka jednak idealnie określiła ją:
Interrupted is a three book erotic romance novella serial.

Cam traci miłość swojego życia Aydena i dziecko po której ciągle rozpacza, nawet jeśli po 10 latach jest mężatką, choć i tu jej się nie układa. a jednocześnie dostaje zatrudnienie w nowej firmie, rozwodzi się z mężem i wymienia się seks wiadomościami ze swoim szefem Sharpem, który ma syna Greysona. ostatnie dwie strony tak naprawdę pokazują, że kiedy Cam spotyka syna Greysona widzi w nim coś znajomego, a kiedy dochodzi do spotkania Cam z Sharpem okazuję się, że Sharp to Ayden?

ta książka jest pokręcona. autorka jednak idealnie określiła ją:
Interrupted is a three book erotic romance novella serial.

Wbrew wszelkim przekonaniom odnośnie tej książki, mnie urzekła i będę się tego trzymać do końca :D

• 2015
  • Erotyk