Troć wędrowna

Okładka książki Troć wędrowna
Janusz Nyk Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza MULTICO Seria: Monografie ryb flora i fauna
flora i fauna
Monografie ryb
Oficyna Wydawnicza MULTICO
1997-01-01
1997-01-01
wędkarstwo troć wędrowna

Kierowana głównie do wędkarzy, jedyna na naszym rynku monografia troci wędrownej. Zawiera opisy kilkunastu rzek "trociowych".

Rzetelna. Według mnie lepiej sięgnąć po owe kompedium niż po czasopisma wędkarskie. Posiadam i polecam!

Dodaj cytat z książki Troć wędrowna