Dzieje literatury powszechnej

2009-01-01
2009-01-01
978-83-247-1768-2
literatura powszechna

Okładka książki Epoki literackie. Od antyku do współczesności Michał Hanczakowski, Michał Kuziak, Andrzej Zawadzki, Bernadetta Żynis
Ocena 6,9
Epoki literack... Michał Hanczakowski...
Okładka książki Język polski na co dzień Feliks Przyłubski, Ewa Siatkowska
Ocena 6,3
Język polski n... Feliks Przyłubski,&...

Książka rozmiarowo niczego sobie, ale treści jest niewiele. W zasadzie to mamy tu podstawowy przegląd epok literackich z wyróżnieniem kilku dzieł lub pisarzy. Nic wielkiego

W książce przedstawiono w skondensowany sposób zarys literatury powszechnej.
Książka napisana przystępnym językiem. Zdecydowanie polecam studentom filologii polskiej jako powtórka przed egzaminem.

W książce przedstawiono w skondensowany sposób zarys literatury powszechnej.

Dodaj cytat z książki Dzieje literatury powszechnej