rozwiń zwiń

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (Kwiecień 2020)
Pytania na priv. Większość książek po 10-15zł http://lubimyczytac.pl/dyskusja/18/7737/instrukcja-jak-pisac-do-innych-o-ch...  O chłopcu, który poszedł za tatą do Auschwitz  Szare śniegi Syberii  Króliki z Ravensbrück  Krawcowa z Dachau  Zatoka Latarni
3 lata temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (Marzec 2020)
@Zosia Proszę o kontakt w wiadomości prywatnej - podam wszystkie informacje :)
3 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Kwiecień 2019)
 Gdzie się cis nad grobem schyla Gdzie się cis nad grobem schyla  Obelisk kładzie się cieniem Obelisk kładzie się cieniem  Trzykroć wrzasnął kocur szary Trzykroć...
4 lata temu
Czytamy w weekend
Właśnie skończyłam  Pachnidło Pachnidło. 10/10, dawno nie czytałam tak wspaniałej książki.
5 lata temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (SIERPIEŃ 2018)
Sprzedam. 20 zł za sztukę (w cenie wysyłka)  Człowiek nietoperz  Begin Again Wymiana możliwa tylko za książki z półki Poszukuje. Wiadomosci priv
5 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy ( Luty 2017 )
@BagatElka - a tam chyba na stronie napisane wprost (na Emulusie na pewno), że wysyłają zdjęcia na życzenie... nieładnie :-/ wg mnie powinni zamieszczać od razu przy pozycji zdjęcia poważnych uszkodzeń i byłoby wszystko jasne.
7 lata temu
Pokazuje 6 z 8