Mruk. Opowiadania o kotkach, kotach i kociskach

Renata Piątkowska Wydawnictwo: Wydawnictwo Literatura Seria: Z parasolem literatura dziecięca
Wydawnictwo Literatura
literatura dziecięca
Z parasolem

super, polecam

Jak miałam 3 lata to ją lubiłam

Po książce o koniach przyszedł czas na koty, a że te uwielbiamy bardzo to i historie opisane przez autorkę czytaliśmy z rozrzewnieniem.
Dziesięć różnych historii o kotach, pięknych, mądrych, przytulaśnych i przyjacielskich. Każdy niepowtarzalny i niebanalny jak na kota przystało.
Opowieści z różnych zakątków ziemi, pouczające i wzruszające, wszystkie bez wyjątku pokazujące...

Coś zdecydowanie dla miłośników kotów. My się do nich zdecydowanie zaliczamy! :) Przezabawne historyjki z życia rodziny w kotem oczywiście w roli głównej. Uwielbiamy! :)

Uwielbiamy książki Pani Piątkowskiej. Jeszcze nigdy żadna nas nie zawiodła. Śmiejemy się do łez albo płaczemy cichutko i ze wzruszeniem. I zawsze z ochotą sięgamy po następną. Mądre, dowcipne, o codzienności w której są smutki, smutaski, duże radości i małe radostki. Polecam gorąco do czytania z dziećmi

Oceniając tę książkę nie jestem w stanie być obiektywna, bo po pierwsze to jestem nieuleczalną kociarą posiadającą koty w domu, a po drugie to od lat uwielbiam panią Piątkowską jako autorkę dla dzieci. Ale moja najmłodsza latorośl jest zachwycona gdy czytam Jej opowieści z tej książki. Więc obie polecamy tę książkę jako ciepłą i sympatyczną lekturę o najmilszych...

Przesympatyczne historie o kotach,kotkach,kociskach i ich właścicielach.Proste,kolorowe i sugestywne ilustracje dodają atrakcyjności każdemu opowiadaniu.Czasem można się serdecznie uśmiać, a czasem uronić łzę wzruszenia.Dla urozmaicenia każde opowiadanie rozpoczyna złota myśl o KOTACH.Serdecznie polecam wszystkim dużym i małym wielbicielom kocich spraw :>

Dyskusje

• Dla dzieci i młodzieży
  • Literatura polska
  • Dla dzieci
  • Z biblioteki
  • Biblioteka
  • literatura dziecięca
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Mruk. Opowiadania o kotkach, kotach i kociskach