Wyznania maga

Homemade Magick: The Musings & Mischief of a Do-it-yourself Magus
ezoteryka, senniki, horoskopy
Maciej Lorenc
Magija magia ezoteryka astrologia tarot Aleister Crowley

Pozycja dla osób, które mają już nieco pojęcia o magii. Inne mogą być nieco zszokowane informacjami i zdjęciami z rytuałów i ceremonii.

Podobał mi się wesoły ton w jakim jest napisana, jak również szczegółowe informacje wykonania inicjacji, czy magicznych narzędzi.

Autor pisze też o wychowywaniu dzieci w magicznym domu, magii w podróży, związku z innym magiem (żona) oraz...

„Intencja to mechanizm, dzięki któremu duch przekształca się w materialną rzeczywistość.”
Lon Milo DuQuette to autor już mi znany, chociaż nie jakoś wybitnie dobrze. Jednak pamiętam, że jego książka „Magija niska” wywarła na mnie spore wrażenie. Przede wszystkim dlatego, że była inna niż wszystkie książki o magii, z którymi się spotkałam. Zupełnie odmienne przedstawienie...

• Poszukuję
  • Magija
  • 2017
  • *Okultyzm, magia, ezoteryka itp.
  • Lon Milo DuQuette
  • Okulturalnie
  • 2016
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Wyznania maga