Ojcze, powiedz mi słowo

Okładka książki Ojcze, powiedz mi słowo
Jean Lafrance Wydawnictwo: religia
religia
Dis - moi une parole
1998-01-01
1998-01-01
Milena Michna
modlitwa duchowość przewodnik poradnik złote myśli

Ta książka na zawsze zmieniła moje myślenie o modlitwie. Zmieniła także moje życie modlitewne. Od pierwszych stron emanuje z niej głębia ducha autora.
Książka ma strukturę zbioru krótkich traktatów, myśli zawartych w poszczególnych punktach. Autor pragnie podzielić się z czytelnikiem swoim doświadczeniem modlitewnym, często odwołując się także do innych mistrzów modlitwy,...

Dodaj cytat z książki Ojcze, powiedz mi słowo