Puk, puk! Kto tam?

Knock, knock! Who's There
historie biblijne
Robert Łobko
Boże Narodzenie wigilia Jezus przypowieść

Książka z niespodziankami, które kryją się za kartonowymi drzwiczkami, o tematyce bożonarodzeniowej. Ciepła opowieść o biblijnej stajence, w której - o dziwo - jest miejsce dla wielu, co właśnie można odkryć po otworzeniu okienek. Pięknie zilustrowana, z dbałością o realia czasów. Najważniejsze odkrywamy na końcu. Mądry przekaz dla malucha bez zbędnego lukru. Przyjemnie...

• Zima, Boże Narodzenie
  • Dziecięce, młodzieżowe
  • Obrazkowe, obraz>słowo,

Dodaj cytat z książki Puk, puk! Kto tam?