Stoliki wirujące

Oficyna Wydawnicza RIVAIL
życie po śmierci spirytyzm duchy mediumizm parapsychologia
historia
życie po śmierci spirytyzm duchy mediumizm parapsychologia

Tematem książki są doniesienia na temat samoistnych ruchów stołów (i towarzyszących im, innych zjawisk) podczas posiedzeń organizowanych w celu zaobserwowania takich ruchów. Autor przedstawił swoje własne spostrzeżenia oraz spostrzeżenia innych badaczy tych fenomenów. Odwołując się do jednych i drugich przeprowadził dyskusję różnych tez dotyczących rzeczywistości unoszenia...

Interesująca pozycja poświęcona zjawiskom telekinetycznym; zapiski z seansów mediumicznych, trochę teorii, ciekawe ilustracje. Warto wspomnieć o relacjach z seansów, które autor odbywał... w Łomży przełomu XIX i XX wieku. Książka na pewno zainteresuje historyków :)

• Spirytyzm
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Stoliki wirujące