Wybrzeże Szkieletów

Agnieszka Stelmaszyk Wydawnictwo: Zielona Sowa Cykl: Terra Incognita (tom 2) literatura dziecięca
Zielona Sowa
Terra Incognita
Terra Incognita (tom 2)
literatura dziecięca
Terra Incognita

Kolejna część serii dalej posiada swój klimat oraz ten charakterystyczny pęd wydarzeń, przygody głównych bohaterów z rozdziału na rozdział wciągają coraz bardziej. Prosty przekaz oraz fabuła pozwalają przenieść się w wyobraźni z naszego kraju na odległy kontynent by wraz z Bartkowskimi przeżywać kolejne przygody :D

Super
Najlepsza książka jaką czytałem o czarnym lądzie

Bywały lepsze. Moim zdaniem jest najsłabsza ta część z tych trzech. Ale co kto lubi.

Ta książka jest fajna, kiedy ktoś się nudzi. Polecam. Ta książka porusza szkielety w waszych ciałach! :P

super

Druga część przygód rodziny Bratkowskich utrzymuje poziom pierwszej.
Tym razem bardzo zgrabnie został wpleciony wątek historyczny- i to mnie się podoba! Było bardzo ciekawie i tajemniczo, no a przede wszystkim- zaginione złoto, czyż to nie interesująca sprawa?
Podobało mi się, że tym razem autorka nie skupiła się na zwierzętach, a na ludziach, dokładniej plemieniu...

Książka bardzo ciekawa choć chyba nie tak jak pierwsza część serii.

• Chcę w prezencie
  • Wypożyczone z biblioteki
  • Chłopcy
  • Przeczytane 2015
  • 3s) Stelmaszyk Agnieszka
  • 2015r
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Wybrzeże Szkieletów