Wybrzeże Szkieletów

Okładka książki Wybrzeże Szkieletów
Agnieszka Stelmaszyk Wydawnictwo: Zielona Sowa Cykl: Terra Incognita (tom 2) literatura dziecięca
literatura dziecięca
Terra Incognita (tom 2)
Zielona Sowa
2014-01-01
2014-01-01
Terra Incognita

Kolejna część serii dalej posiada swój klimat oraz ten charakterystyczny pęd wydarzeń, przygody głównych bohaterów z rozdziału na rozdział wciągają coraz bardziej. Prosty przekaz oraz fabuła pozwalają przenieść się w wyobraźni z naszego kraju na odległy kontynent by wraz z Bartkowskimi przeżywać kolejne przygody :D

Super
Najlepsza książka jaką czytałem o czarnym lądzie

Bywały lepsze. Moim zdaniem jest najsłabsza ta część z tych trzech. Ale co kto lubi.

Ta książka jest fajna, kiedy ktoś się nudzi. Polecam. Ta książka porusza szkielety w waszych ciałach! :P

super

Druga część przygód rodziny Bratkowskich utrzymuje poziom pierwszej.
Tym razem bardzo zgrabnie został wpleciony wątek historyczny- i to mnie się podoba! Było bardzo ciekawie i tajemniczo, no a przede wszystkim- zaginione złoto, czyż to nie interesująca sprawa?
Podobało mi się, że tym razem autorka nie skupiła się na zwierzętach, a na ludziach, dokładniej plemieniu...

Książka bardzo ciekawa choć chyba nie tak jak pierwsza część serii.

• Chcę w prezencie
  • Wypożyczone z biblioteki
  • Chłopcy
  • Przeczytane 2015
  • 3s) Stelmaszyk Agnieszka
  • 2015r

Dodaj cytat z książki Wybrzeże Szkieletów