Niewolnicy pamięci. Historie ludzi wyjątkowych

Okładka książki Niewolnicy pamięci. Historie ludzi wyjątkowych
Wiesława Krajewska-Michalska Wydawnictwo: Cinderella Books biografia, autobiografia, pamiętnik
biografia, autobiografia, pamiętnik
Cinderella Books
2014-01-01
2014-01-01
II wojna światowa obóz

" Ocalałaś nie po to, aby żyć, ale żeby dawać świadectwo" Piękne słowa Zbigniewa Herberta, słowa, którzy ocaleli z obozów.
Historia ludzi, którzy przeżyli obozy koncentracyjne i dzielą się swoim życiem.
Każda historia jest inna, inne obozy inni ludzie, których spotkali na swojej drodze życia.
Walka o życie i chęć opowiedzenia ludziom. Trzeba pamiętać o tamtych czasach i...

• Lit. polska
  • Dzienniki, pamiętniki