Franklin dąsa się na siostrę

Brenda ClarkPaulette Bourgeois Wydawnictwo: Debit Seria: Franklin i przyjaciele literatura dziecięca
Patrycja Zarawska
Debit
literatura dziecięca
Patrycja Zarawska
Franklin i przyjaciele

Królik pijący herbatkę... gdzie ja to już czytałam? ;)

O Dąsaczach kiedyś pisałam, przy okazji historii z miasta Humorki. Dąsanie dotarło i do Franklina.

Do żółwika przychodzi w odwiedziny jego kolega Królik. Mają wspólnie bawić się w udawany lot kosmiczny. Plany są świetne. Tata pomaga w przygotowaniach namiotu-rakiety.
Królik jest zachwycony pomysłem zabawy, aż tu nagle pojawia się mała...

Książek tych nie czytałam nie oglądałam chyba wszystkie odcinki "w Witaj Franklin" jako dziecko gdyż książki te zostały sfilmowane.

• Czytam dzieciom
  • Książki
  • Przeczytane wielokrotnie
  • Dla dzieci i nie tylko
  • Wypożyczone
  • Mama czyta Lili
  • Książki dziecięce

Dodaj cytat z książki Franklin dąsa się na siostrę