Tupcio Chrupcio. Mama idzie do pracy

Marco CampanellaAnna Casalis Wydawnictwo: Grupa Wydawnicza Foksal, Wilga Cykl: Tupcio Chrupcio (tom 5) literatura dziecięca
Topo Tip. Mamma, non andare a lavorare!
Eliza Piotrowska
Grupa Wydawnicza Foksal, Wilga
Topo Tip. Mamma, non andare a lavorare!
Tupcio Chrupcio (tom 5)
literatura dziecięca
Eliza Piotrowska

Chyba w każdej rodzinie nadejdzie TEN moment, kiedy mama musi wrócić do dawnych obowiązków. Zacznijmy wcześniej szukać książek, które pomogą nam przygotować maluchy do tego wydarzenia. :)

Tupcio jest szczęściarzem, bo chodzi do przedszkola, a po powrocie z niego bawi się z mamą. Kiedy mama dostaje pracę, maluch obawia się, że jego rodzicielka nie chce już się z nim bawić,...

Powrót matki do pracy, to prawdziwa trauma dla każdego dziecka. Ta książka na pewno ją złagodzi.

Bajka napisana jest bardzo prostym i zrozumiałym dla kilkulatków językiem, ale jednocześnie mocno podkreśla zalety zaistniałej sytuacji, czyli pójścia mamy do pracy.

Recenzja w całości: http://mamao.pl/ksiazeczki-dla-najmlodszych/

Tupcio Chrupcio, jak każdy maluch, chciałby jak najwięcej czasu spędzać z rodzicami. Kiedy dowiaduje się, że mama dostała pracę jest bardzo niezadowolony. Od tej chwili nic już nie jest takie jak dawniej. Z tej nowej sytuacji wynika jednak "coś" fajnego. Co? Przeczytajcie sami.
Twarda okładka na gąbce, czytelna, duża czcionka, wesołe i kolorowe ilustracje zajmujące całe...

Tupcio przyzwyczaił się do ciągłej obecności mamy w swoim życiu, więc kiedy okazuje się, że jego mamusia idzie do pracy, myszkę przepełnia masa wątpliwości: "Czy mama będzie jeszcze chciała bawić się z nim? Czy mama nie chce siedzieć już z nim w domu? Czy mama przestała go kochać?". Na...

• 2020
  • Literatura dziecięca