Mam przyjaciela kierowcę autobusu

Ralf Butschkow Wydawnictwo: Media Rodzina Cykl: Mądra Mysz (tom 17) literatura dziecięca
24 str. 24 min.
literatura dziecięca
24 min.
Bolesław Ludwiczak
dla dzieci literatura dziecięca mądra mysz autobus kierowca autobusu

Okładka książki Kocha, lubi, szanuje… czyli jeszcze o uczuciach Paulina Daniluk, Grzegorz Kasdepke
Ocena 7,3
Kocha, lubi, s... Paulina Daniluk, Gr...
Okładka książki Jaclyn Hyde Annabeth Bondor-Stone, Connor White
Ocena 7,5
Jaclyn Hyde Annabeth Bondor-Sto...
Okładka książki Sabotaż w punkcie skupu i inne komiksy Martin Widmark, Helena Willis
Ocena 7,8
Sabotaż w punk... Martin Widmark, Hel...
Okładka książki SOS PIES Kasia Antczak, Kasia Fryza
Ocena 9,0
SOS PIES Kasia Antczak, Kasi...
Okładka książki O ósmej na arce Ulrich Hub, Jörg Mühle
Ocena 7,5
O ósmej na arce Ulrich Hub, Jörg Mü...
Okładka książki Zog Julia Donaldson, Axel Scheffler
Ocena 9,0
Zog Julia Donaldson, Ax...

Książeczka, która udowadnia, że zwykła przejażdżka autobusem miejskim może być pasjonującą przygoda, a wizyta w zajezdni czy warsztacie autobusowym możliwa nie tylko na kolorowych kartkach.

Skromnie wydana książeczka będzie wielką radością dla dziecka zainteresowanego komunikacją miejską. Przystępny język, dużo informacji, naprawdę polecam.

Fajna seria o pojazdach które dzieciaki uwielbiają. Ta książeczka o autobusach. Na części o kokpicie to nawet mama się zainteresowała.
W samej ksiazeczce mamy o autobusach, różnych ich rodzajach. O zajezdni, myjni dla autobusów, zawodzie kierowcy. Bardzo ciekawa i pouczająca ksiazeczka a dzieciaki naprawdę z uwagą słuchają. Ciekawe ilustracje dodatkowo na plus

Trochę niepolskie klimaty, ale przykuwa uwagę i ogląda się książeczkę z zaciekawieniem.

• Dla dzieci
  • 2018
  • 1b) Seria: Mądra Mysz- Mam przyjaciela
  • 1d) dla dzieci- opowiadania
  • Przeczytane: 2-3 lata
  • Filipa

Dodaj cytat z książki Mam przyjaciela kierowcę autobusu