Mam przyjaciela kierowcę autobusu

Ralf Butschkow Wydawnictwo: Media Rodzina Cykl: Mądra Mysz (tom 17) literatura dziecięca
Ich hab einen Freund, der ist Busfahrer
Mądra Mysz (tom 17)
literatura dziecięca
Bolesław Ludwiczak
dla dzieci literatura dziecięca mądra mysz autobus kierowca autobusu

Skromnie wydana książeczka będzie wielką radością dla dziecka zainteresowanego komunikacją miejską. Przystępny język, dużo informacji, naprawdę polecam.

Fajna seria o pojazdach które dzieciaki uwielbiają. Ta książeczka o autobusach. Na części o kokpicie to nawet mama się zainteresowała.
W samej ksiazeczce mamy o autobusach, różnych ich rodzajach. O zajezdni, myjni dla autobusów, zawodzie kierowcy. Bardzo ciekawa i pouczająca ksiazeczka a dzieciaki naprawdę z uwagą słuchają. Ciekawe ilustracje dodatkowo na plus

Trochę niepolskie klimaty, ale przykuwa uwagę i ogląda się książeczkę z zaciekawieniem.

• 2018
  • Dla dzieci
  • 1b) Seria: Mądra Mysz- Mam przyjaciela
  • Filipa
  • 1d) dla dzieci- opowiadania
  • Przeczytane: 2-3 lata

Dodaj cytat z książki Mam przyjaciela kierowcę autobusu