Mordecai Richler Wydawnictwo: Penguin Books literatura piękna
literatura piękna
angielski
Booker Shortlist obyczajowa Kanada
Inne

Powinienem zaznaczyć, że czytając tę akurat książkę w oryginale, zapewne nie dostrzegłem wielu niuansów, czy to związanych z użyciem słów z francuskiego żargonu z Quebecu, czy z opisami północy Kanady, albo Londynu pierwszej połowy XIX w. Jednak mimo tego sam styl i cięty język autora zrobiły na mnie duże wrażenie. Gorzej z treścią. Książka napisana jest z dużym rozmachem,...

• Booker Shortlist

Dodaj cytat z książki Solomon Gursky Was Here