Szamanizm. Filozofia, religia, praktyka dla początkujących

Endredy James Wydawnictwo: Illuminatio religia
Shamanism for Beginners: Walking With the World's Healers of Earth and Sky
Karolina Zduńska
Illuminatio
Shamanism for Beginners: Walking With the World's Healers of Earth and Sky
religia
Karolina Zduńska

Niewiele wnosi w znajomość tematu.

„Taka jest właśnie droga szamana. Stawia on pierwszy krok w miejscu, w którym inni postawiliby ostatni.”
Czym jest szamanizm? Właściwie nie jestem pewna, czy gdyby ktoś mnie o to zapytał, to byłabym w stanie od razu odpowiedzieć. Coś czuję, że musiałabym się chwilę zastanowić, a i tak nie podałabym jednej, najbardziej poprawnej definicji. Każdemu jednak na dźwięk słowa...

James Endredy jest autorem książki „Szamanizm”. Książka ta w Polsce ukazała się w 2014 roku dzięki wydawnictwu Illuminatio. Należy do serii „Dla początkujących”.
Szaman przenika między dwoma światami – rzeczywistym i duchowym. Ma rozwiniętą zdolność postrzegania tego, czego nie widzą inni – duchów, żywiołów (z którymi jest w stanie porozumieć się na poziomie duchowym). Jest...

• 2018
  • 2014