LOG OUT

Dawid Staszczyk Wydawnictwo: Zeszyty Poetyckie Seria: Biblioteka Współczesnej Poezji Polskiej poezja
Zeszyty Poetyckie
ciało emancypacja debiut
poezja
Biblioteka Współczesnej Poezji Polskiej
ciało emancypacja debiut

Okładka książki Grała w nas gra Anna Adamowicz, Tomasz Bąk, Tomasz Dalasiński, Anna Dwojnych, Rafał Gawin, Radosław Jurczak, Rafał Krause, Mariusz S. Kusion, Kamil Kwidziński, Joanna Lech, Anna Mazela, Anna Musiał, Jolanta Nawrot, Michał Pranke, Piotr Przybyła, Kacper Płusa, Rafał Różewicz, Jakub Sajkowski, Dawid Staszczyk, Maciej Taranek, Maksymilian Tchoń, Ilona Witkowska, Anita Katarzyna Wiśniewska, Aleksandra Wrona
7,5
Grała w nas gra Anna Adamowicz, Tom...
Okładka książki Antologia debiutów poetyckich 2014 Robert Kania, Michał Książek, Rafał Różewicz, Dawid Staszczyk
8,0
Antologia debi... Robert Kania, Micha...
Okładka książki Antologia poezji. Debiuty 2006 Martyna Antosik, Paweł Jeżewski, Małgorzata Kołodziej, Dawid Staszczyk
0,0
Antologia poez... Martyna Antosik, Pa...