Jak otwarte okno. Myśli o Janie Pawle II

Święty Wojciech
Jan Paweł II ks. Jak Twardowski homilie wspomnienia myśli
religia
Jan Paweł II ks. Jak Twardowski homilie wspomnienia myśli

Minęło już trochę czasu od kanonizacji naszego wielkiego Rodaka. Ludzie w różny sposób reagowali na kanonizację Jana Pawła II, Msza kanonizacyjna znów zjednoczyła Polaków jako Naród. Ja wtedy byłam w pracy, ale myślami krążyłam wokół zawiłości kanonizacyjnych. Kanonizacja była świetnym...

W przeddzień kanonizacji dwóch papieży, kiedy ze wszystkich stron zalewają nas wspomnienia związane w szczególności z Janem Pawłem II chciałabym szepnąć Wam kilka słów na temat niezwykłego tomiku. Niezwykłego nie tylko dlatego, że zebrano w nim myśli o Janie Pawle II, ale dlatego, że o papieżu opowiada mój najukochańszy poeta ks. Jan Twarowski.

Teksty zebrane w tomiku...

• Kupione-2017
  • KRESY - zbieram dla Polaków na Kresach