Jak otwarte okno. Myśli o Janie Pawle II

Księgarnia św. Wojciecha
2014-01-01
2014-01-01
Jan Paweł II ks. Jak Twardowski homilie wspomnienia myśli

Minęło już trochę czasu od kanonizacji naszego wielkiego Rodaka. Ludzie w różny sposób reagowali na kanonizację Jana Pawła II, Msza kanonizacyjna znów zjednoczyła Polaków jako Naród. Ja wtedy byłam w pracy, ale myślami krążyłam wokół zawiłości kanonizacyjnych. Kanonizacja była świetnym...

W przeddzień kanonizacji dwóch papieży, kiedy ze wszystkich stron zalewają nas wspomnienia związane w szczególności z Janem Pawłem II chciałabym szepnąć Wam kilka słów na temat niezwykłego tomiku. Niezwykłego nie tylko dlatego, że zebrano w nim myśli o Janie Pawle II, ale dlatego, że o papieżu opowiada mój najukochańszy poeta ks. Jan Twarowski.

Teksty zebrane w tomiku...

• Kupione-2017
  • KRESY - zbieram dla Polaków na Kresach