Under the paw

Okładka książki Under the paw
Tom Cox Wydawnictwo: Simon & Schuster literatura piękna
literatura piękna
Simon & Schuster
2009-01-01
Data 1. wydania:
2009-01-01
angielski

Mężczyzna z kotem. Mężczyzna szalony na punkcie kotów, konkurujący na skali szaleństwa z archetypową stara panną z kotem. Bo mężczyzna ma prawo szaleć na punkcie kotów.
Takie mniej więcej idee przyświecały Tomowi Coxowi, kiedy zakładał bloga poświęconego swoim kotom. Blog zyskał taką popularność, że doczekał się papierowych publikacji. "Under the Paw" była pierwsza (tak też...

• Posiadam e-booka
  • Ga-gatti
  • 2014
  • Kocie łapki

Dodaj cytat z książki Under the paw