Ofiara losu, cz. 1

Okładka książki Ofiara losu, cz. 1
Camilla Läckberg Wydawnictwo: Czarna Owca Cykl: Saga o Fjällbace (tom 4) Seria: Czarna Seria Kolekcjonerska kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
2014-07-17
2014-07-17
Inga Sawicka

więcej Więcej

Książka jak zwykle napisana bardzo przyjemnie, jedyne co obniża moja ocenę to takie nie połączenie faktów przez Patrika, znając wszystkie miejscowości w których doszło do zabójstw i czytając w jakich miejscowościach wcześniej pracowała nowa policjantka No od razu powinno się rzucić w oczy ze już to czytał

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Po lekturze "Ofiary losu", doszłam do wniosku, że Lackeberg nie może mnie zaskoczyć.

Tym razem policja w Tanumshede bada okoliczności wypadku samochodowego, który spowodowała kobieta pod znacznym wpływem alkoholu. W tym samym czasie w okolicy kręcony jest reality show. Nagle ginie jeden z jego uczestników. Patrick musi zająć się morderstwem, którym interesuje się cała...

Hej! 🙃 O tej części krótko, bo była dla mnie najbardziej przewidywalna. Poruszamy tutaj dwa wątki kryminalne - jeden to wypadek samochodowy (o którym na pierwszy rzut oka nikt nie myśli jako celowym), a drugi to ciało znalezione w śmietniku. Co do zwłok, to nie ma najmniejszych wątpliwości, że było to zabójstwo. Została zamordowana jedna z uczestniczek reality show...

Lubię kryminały Camilli Lackberg. Zawsze znakomita fabuła. W jej stylu jest coś, co sprawia, że czyta się płynnie, bez męczących dłużyzn i przesadnej ilości dialogów. Dla mnie to prawdziwy relaks z dobrą literaturą. Polecam i tę i każdą z jej książek.

Naciągana teoria

Policja w Tanumshede bada wypadek samochodowy. To, co wygląda na tragiczne zdarzenie bez śladów niecnych intencji, okazuje się czymś całkowicie innym. Kiedy dochodzi do kolejnego, równie tajemniczego zdarzenia, pojawia się hipoteza - a jeśli ofiary obu wypadków zamordowano? Poza wątkiem kryminalnym sa też inne mamy obyczajowe. Otwierasz książkę, zaczynasz czytać i nie...

Każda kolejna książka przynosi ciekawe zagadki, za każdym razem czytam w napięciu i jestem ciekawa . Polecam. jest tylko 10 tomów ,aż szkoda będzie się pożegnać.

Kolejne losy policjanta Patryka i Eriki. Akcja wciąga, szybko się czyta, nie ma nudy.

Camila Lackberg ponownie zaprasza nas do Tanumshede. „Ofiara losu” to czwarta część kryminalnej sagi o Fjalbace.
W tej części wraz z Patrikiem i Martinem dążymy do rozwikłania zagadki wypadku samochodowego, w którym ginie młoda kobieta. Wydarzenie to na pierwszy rzut oka nie rzuca większych podejrzeń. Zdawałoby się, że do wypadku doszło w wyniku prowadzenia pojazdu pod...

Bardzo mnie wciągnęły pierwsze 3 części sagi o Fjalbace, to ta wydaje mi się nieco nudniejszą od tamtych. Mimo to, książka jest warta sięgnięcia po nią. Moim zdaniem Camilla Lackberg to jedna z lepszych pisarek, której książki miałam przyjemność przeczytać :) Polecam

17 647
    3 524