Szepty

Em
1996-01-01
1996-01-01
Ewa Westwalewicz-Mogilska
klasyka literatura piękna literatura zagraniczna

Bardzo wzruszająca książka. Opowiada historię małżeństwa Lynne i Roberta. Para ma trójkę dzieci Emily,Annie i Bobbyiego i psa Juliet. Robert jest ambitnym pracownikiem firmy General Amercian Appliance. Zależy mu na awansach w pracy i prestiżowym stanowisku. Robert znęca się nad Lynne. Bije ją z byle powodu.Uważa,że to był wypadek, że sama upadła.Dzieci staja się coraz...

• Przeczytane 2001
  • Romans