Karuzela

2000-01-01
2000-01-01
83-7227-600-5
Anna Dobrzańska-Gadowska
karuzela miłość zbrodnia pieniądze firma

O czym ta książka jest? To pytanie towarzyszyło mi przez cały czas odkrywania tej historii. No i szczerze nie podoba mi się. To coś w rodzaju nieudolnego połączenia kilku odcinków serialu amerykańskiego, którego tytuł brzmi ,,Moda na sukces". Nie wątpię w talent autorki, ale ta powieść ani razu nie wzbudziła we mnie zachwytu ani krzty zaciekawienia.

Czytałem na poczekaniu, aż przyjdą zamówienia z księgarni. Nie polecam.

Czytałem na...

Kto ? Jaka Belva Plain ? Któż to jest ? Zadałem sobie pytanie, podczas pobytu w bibliotece.Biorę książkę i zerkam co jest z tyłu co tam jest napisane.
Rodzina Greyów,cóż taka mini saga rodzina.Dobra co ja pisze,taka maciupeńka saga rodzina.
Bogata familia,pieniądze wpływy.Dla mnie żadne literackie dzieło sztuki.
Ot dobra książka, na zwykłe przeczytanie.

Bogata familia,pieniądze wpływy.Dla mnie żadne literackie dzieło sztuki.
Ot dobra książka, na zwykłe przeczytanie.

Bardzo dobra książka! Bardzo dobrze napisana! Bardzo dobrze i szybko się czyta!:) 3xbd! Opis z tyłu książki nie powala,wzięłam tą książke z półki siostrzenicy,bo akurat nie miałam nic innego do czytania! Książka mnie pochłonęła! Tajemnica do rozwiązania...dość ciekawa! Nie mogłam się oderwać! Faktycznie,jak Ktoś wcześniej napisał-książka przypomina telenowele. Już w połowie książki zaczęłam się domyślać kto jest winny (opis książki nieco zdradza),to jednak zakończenie mnie zaskoczyło! Fajna książka do poczytania,wciąga! Polecam

Książka z tajemnicą,o której współcześnie coraz głośniej w niektórych sferach...Jak dla mnie nieoczekiwane zakończenie.
Greyowie od kilku pokoleń odgrywali dominującą rolę w życiu miasta Scythia.Niestety, rodzinnej firmie, od której pomyślności zależy też los wielu mieszkańców miasta, zagraża wewnętrzny rozłam. Na światło dzienne wychodzi bowiem ponury proceder uprawiany przez uroczego starszego pana.

Książka bardzo wciągająca. Zwłaszcza od połowy - preczytałam jednym tchem, praktycznie przez jeden wieczór ;)

Karuzela bez wątpienia ma coś w sobie. Należy do książek, które czyta się jednym tchem.

nie mogłam oderwać sikę od tej książki, wciągnęła mnie strasznie

nie mogłam oderwać sikę od tej książki, wciągnęła mnie strasznie

Jeśli ktoś kocha telenowele to będzie zachwycony. Książka przypomina nieco mały wycinek z kultowego serialu ,,Dynastia''. Nie jest ani dobra, ani zła ot dolne rejony stanów średnich. Naprawdę ciekawa robi się dopiero pod sam koniec.

• Przeczytane 2006
  • Biblioteczka domowa IV