Tryptyk rzymski Poezje zebrane

Jan Paweł IIKarol Wojtyła Wydawnictwo: Biały Kruk literatura piękna
Biały Kruk
literatura piękna
2003-01-01

Pierwsza z serii książek, które udało mi się kupić po bardzo atrakcyjnej cenie, gdy likwidowano moją uniwersytecką bibliotekę. Jest to wydanie jubileuszowe wierszy Karola Wojtyły oraz "Tryptyku Rzymskiego" Jana Pawła II. Do wierszy zostały dołączone na prośbę papieża fotografie Adama Bujaka. Jest to lektura, z którą warto się zapoznać lub przypomnieć sobie przed zbliżającą...

Tryptykiem jestem zafascynowana od momentu kiedy pierwszy raz go przeczytałam i zapewne pozostanie tak do końca świata.

• Biblioteczka Mamy
  • Książki - różne