Walka o Daisy

Okładka książki Walka o Daisy
Kathy Harrison Wydawnictwo: Hachette Polska Cykl: Historie Prawdziwe (tom 13) Seria: Historie prawdziwe reportaż
reportaż
Historie Prawdziwe (tom 13)
Historie prawdziwe
One small Boat: The Story of a Little Girl, Lost Then Found
Hachette Polska
2014-01-01
2014-01-01
Robert Mitoraj

Książka bez ładu i składu. O wszystkim i o niczym. Wydarzenia opisywane chaotycznie, brak jakiejkolwiek koncepcji. Właściwie czytałam książkę o wielu historiach i losach dziecięcych a mimo to nie wiem która z historii opisywała które dziecko. Nie polecam.

Lekko chaotyczna książka i ciężko zapamiętać wszystkich bohaterów, którzy wciąż przychodzili i odchodzili. Mimo wszystko bardzo wzruszająca historia o głównej bohaterce - Daisy.

Gorąco polecam każdemu, kto lubi tego typu tematykę. Książkę czyta się bardzo przyjemnie, szybko, a sama historia jest niesamowicie wciągająca. Zakończenie jest bardzo zaskakujące!

Historia dziewczynki która miala ciężkie dzieciństwo kiedy mieszkala z matka.ale na szczęście dziewczynka Daisy odzyskala milosc tym razem od swojego ojca.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Bardzo lubię książki Kathy Harrison. Opowiada ona o codziennym życiu rodzica zastępczego w Stanach Zjednoczonych. Książka "Walka o Daisy" jest niezwykle poruszająca. Choć uważam, że tytuł jest bardzo mylący. Kathy opisuje historie wielu dzieci, które przyjmuje pod swój dach, poza tym w książce absolutnie nie odnalazłam żadnej walki o dziecko (w żadnym tego słowa...

To moja pierwsza książka Kathy Harrison. Spodziewałam się raczej historii o dziecku w rodzinie zastępczej, a nie o rodzinie zastępczej przez którą przewija się mnóstwo dzieci. Książka jest trochę zagmatwana i szczerze mówiąc trochę się na początku gubiłam. Ma jednak coś w sobie, co mnie przy niej trzymało, przeczytałam ją dość szybko, bo byłam ciekawa co jeszcze się...

2055

Bardzo mnie poruszyła ta książka. Dobrze, że na świecie są takie rodziny zastępcze, które swoje zadania wykonują z powołaniem. Kathy Harrison jak najbardziej się zalicza do tego grona.

Książka jak dla mnie świetna jeśli ktoś czytał książkę "Miejsce przy stole" i mu przypadła do gustu to ta książka na pewno również mu się spodoba. Szczerze polecam wszystkim :)

• Historie prawdziwe
  • Literatura faktu