Bajka o piosence i nutkach

Lidia Bajkowska Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN literatura dziecięca
Wydawnictwo Naukowe PWN
literatura dziecięca
1995-01-01

Podręcznik napisany przez Lidię Bajkowską od 27 lat pomaga nauczycielom muzyki i rytmiki wprowadzać dzieci w świat muzyki, dźwięków i nut. Oparty na opowieści o nutkach i ich przygodach w ciekawy sposób zachęca dziecko do aktywnego poznawania dźwięków ukrytych na klawiaturze fortepianu. Zapoczątkował powstanie Metody nauczania muzyki poprzez pedagogikę zabawy.

Zawarta w...

Ciekawy sposób przedstawienia świata muzyki dzieciom, ale jak dla mnie porównania mogłyby być bardziej trafione. Mimo to warto przeczytać i przybliżyć ten świat naszym pociechom.

• Chcę w prezencie
  • Martyna i Juliusz
  • Bajka
  • Krystyna Lipka-Sztarbałło
  • Z autografem
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Bajka o piosence i nutkach