Tappi i poduszka dla Chichotka

tappi chichotek Tappi i przyjaciele
literatura dziecięca
TAPPI
tappi chichotek Tappi i przyjaciele

ta ksiazka moze nauczyc dzieci wiele rzeczy.

Książka w bardzo przystępny sposób uczy dzieci jak zachowywać się w konkretnych sytuacjach.

Tappi to Tappi, po prostu świetny jest i tyle :)

Znacie tego przesympatycznego wikinga o imieniu Tappi, prawda? Jeśli odwiedzacie naszego bloga, to nie może być inaczej ;) A jeśli znacie Tappiego to i jego wiernego towarzysza Chichotka także znać musicie. Bo Chichotek to cudowny reniferek jest.

O przygodach Tappiego pisałam już nie raz. Pewnie zauważyliście, że są dwie osobne serie? Choć obie opowiadają o wesołym...

Z książkami dla dzieci łatwo nie jest. Niby na rynku ich pełno, ale ciężko się w ofercie zorientować. Nie wiadomo, jakie książki są wartościowe, dla jakiej grupy wiekowej adresowane... Dlatego często kupujemy dzieciom książki "bezpieczne" - wiersze Brzechwy czy Tuwima, albo to, co sami w dzieciństwie czytaliśmy. Ale warto też sięgać po nowości.
Ja szczerze polecam przygody...

Jest nieźle, powiem nawet jest dobrze, ba, bez obaw można się nawet posunąć do stwierdzenia, że jest znakomicie. Nie wiem jak Marcin Mortka to zrobił, ale przy pomocy Tappiego kupił całą naszą rodzinę, maluch kiedy usłyszał, że będzie szansa na przeczytanie kolejnych przygód Wikinga natychmiast zapodał na twarz przysłowiowego banana, i to tak wielkiego, że baliśmy się o...

Dyskusje

• Dla dzieci