Okładka książki Asertywność - sztuka umiejętnej stanowczości. Jak pozostać sobą, nie urażając innych.
Mary Hartley Wydawnictwo: JK hobby
hobby
JK
2007-01-01
2007-01-01

więcej Więcej

Asertywność po raz drugi!
Niedawno czytane przeze mnie opracowanie Gael Lindenfield „Asertywność czyli jak być otwartym skutecznym i naturalnym” zdecydowanie odpowiadało moim potrzebom. To z kolei opracowanie jej rodaczki, specjalistki od komunikacji (i nie tylko!), również, ale w innym zakresie. Dlatego nie postawię jednego ponad drugim. Pierwsze przedstawiło podstawową...

Osobiście tą książkę, ja nazwę poradnikiem jak postępować,w danych bardzo często trudnych,zawiłych sytuacjach dnia codziennego, z przeróżną "ludzką masą" charakterów.
Jest wymienionych wiele przykładów, z którymi mamy do czynienia,jak wybrnąć np. z nie których kłopotliwych sytuacji,jak zachowywać się,rozmawiać z trudnymi ludźmi,gdyż nie dla każdego "czarne jest czarne,a...

Książka beznadziejna.
Nic ciekawego nie można z niej wywnioskować.
Za dużo niezrozumiałej teorii i za mało analizy przypadków.

Aneta uśmiecha się słodko do swojej współlokatorki i mówi:
-Czy mogę pożyczyć od ciebie tę czarną bluzkę na wieczór? Wygląda na tobie bosko, a ja nie mam nic przyzwoitego do ubrania na tę kolację.

-Nie, nic z tego nie będzie! - mówi Marcin na cotygodniowym spotkaniu zespołu. - Sądziłem, że dla wszystkich to oczywiste, że ten wariant jest zbyt czasochłonny i kosztowny. A...

• Chcę bardzo przeczytać
  • Rozwojowe