Przebudzenie

Agnieszka Lingas-Łoniewska Wydawnictwo: Filia Cykl: Łatwopalni (tom 2) Seria: Seria z Tulipanem literatura obyczajowa, romans
Filia
Łatwopalni Przebudzenie romans sensacja kryminał
Łatwopalni (tom 2)
literatura obyczajowa, romans
Seria z Tulipanem
Łatwopalni Przebudzenie romans sensacja kryminał

Nie zawsze w życiu jest kolorowo. Czasami trzeba pokonać przeszkody, dotknąć bolesnych prawd, tragedii i rozpaczy. Sięgnąć dna. Jednak trzeba pamiętać o własnym człowieczeństwie, walczyć o lepsze jutro i najlepszą przyszłość.
Kontynuacja przygód Moniki i Jarka, których miłość nie wystarczyła i ich związek zachwiał się w posadach.
On poradził sobie z wyrzutami sumienia, z...

"Nieporozumienia. Uprzedzenia. Brak dialogu. I można stracić wszystko. Niemal stracili wszystko. "

Monika z całych sił pragnie szczęścia, ale wspomnienia wciąż wracają. Jarek nie chce już uciekać, chce odzyskać to, co jest dla niego najważniejsze, czyli miłość Moniki. Nie wszyscy są jednak z tego powodu zadowoleni. Rosnąca od lat nienawiść, zbiera swoje...

Książkę przeczytałam dosłownie w jeden dzień. Tak byłam ciekawa dalszych losów bohaterów, że nie mogłam się oderwać. Wiele się dzieje, dużo się wyjaśnia rzeczy z pierwszego tomu. Rewelacja.

Kontynuacja bardzo dobrej serii Dilerki Emocji

Poznajemy dalsze losy Moniki i Jarka , który opamiętał się i zrozumiał , że miłość do niej to najlepsze co go spotkało od bardzo dawna , że dzięki niej pozbędzie się wyrzutów sumienia z powodu wypadku i zacznie normalnie żyć .
Skomplikuje się życie najlepszej przyjaciółki Moniki - Sylwii , ale nie na długo .

Druga część Łatwopalnych". Bardziej rozbudowane postaci Moniki i Jarka. Interesujący wątek kryminalny (porwanie Moniki). Jak potoczą się dalsze losy Sylwii? Czy po raz kolejny wybaczy mężowi pijakowi czy pójdzie za głosem serca i zwiąże się z Bernim? Wszystko wyjaśni się pewnie w kolejnej części.

W mojej opinii lepsza niż pierwsza część. Dzieje się znacznie więcej, pojawia się wątek kryminalny, dużo bohaterów, emocji. Ogólnie na plus.

Dalsza część małomiasteczkowego romansu okraszona elementem kryminalnym. Czyta się lekko i przyjemnie chociaż czytałam wiele lepszych książek Pani Agnieszki. Z rozpędu przeczytam i ostatnią część, ponieważ mam ją już wypożyczoną. Może następna część cyklu mnie bardziej zachwyci.

O mamo 2.

Czasami trzeba wpaść w otchłań rozpaczy, aby potem znów móc się śmiać.

Szczęścia nie trzeba szukać, ono znajduje nas, tylko czasami jesteśmy ślepi i głusi na to, co może być naszą radością, a przelatuje nam koło nosa, zostawiając poczucie, że coś nam umknęło, coś straciliśmy, bezpowrotnie zaprzepaściliśmy szansę na normalne, proste, szczęśliwe życie.

Ludzie potrafią się...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Mieszane uczucia co do ksiazki, niby fajna ale brak efektu wow.

Dyskusje

1 494