Przebudzenie

Okładka książki Przebudzenie
Agnieszka Lingas-Łoniewska Wydawnictwo: Filia Cykl: Łatwopalni (tom 2) Seria: Seria z Tulipanem literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans

Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

Bardzo wciągająca książka

Bardzo wciągająca książka

Świetnie napisana książka. Autorka nie skupia się tylko na głównych bohaterach, ale opisuje życie aż trzech par. Wątki fajnie się przeplatają, cały czas coś się dzieje. A zakończenie... cóż powiedzieć, cieszę się, że mam kolejny tom na półce 😁

Polecam

Druga część nie ustępuje pierwszej i również bardzo wciąga. Z radością zauważyłam że jest 3 część losów tych bohaterów i koniecznie muszę ją zakupić 🙂

Przebudzenie to drugi tom Łatwopalnych. Przeczytałam z wielką przyjemnością. Z niecierpliwością czekałam jak potoczą się dalsze losy Moniki, Jarka no i Grześka. Druga część zaskoczyła mnie jeszcze bardziej niż pierwsza. Pojawia się dużo zwrotów akcji, a także wątek kryminalny. Oczywiście serdecznie polecam i sięgam po trzeci z tomów. Już nie mogę się doczekać jak potoczą się losy Moniki, Jarka, Grześka oraz Sylwii i Berniego, których los nie oszczędził w tej części.

Na półkach: , , , ,

Druga część wydaje mi się lepsza. Więcej się dzieje, a oprócz wątków miłosnych pojawiły się wątki kryminalne.
Autorka potrafi w czytelniku wzbudzić ciekawość co do dalszych losów Moniki, Jarka, Grzesia, Sylwii.
Sięgam po następną część.

Sięgam po następną część.

Niieco przewidywalna ale z taką dawą świetnie opisanych emocji że łzy lały mi sie ciurkiem. Trudne chwile i wybory.

Drugi tom rownie wspanialy jak 1 tom.Ksiazka przplatana watkami milosnymi i kryminalnymi.Polecam!!!

Druga część Łatwopalnych opowiada nie tylko dalsze losy Moniki i Jarka ale również przybliża nam Grześka, Sylwię i Berniego.
Losy tej trójki są mocno pokręcone. Każdy szuka swojego szczęścia. Każdego dopadają jego własne demony.

Po całej walce jaką stoczyli Monika i Jarek w pierwszej części spodziewałam się czegoś więcej w drugiej. Tymczasem autorka zafundowała nam tak jakby nagłe ucięcie ich historii. Rach ciach, jeden telefon i załatwione. Tak jakby nie chciała zgłębiać ich dalszych emocji i rozterek i chciała koniecznie wprowadzić nowych bohaterów i poszerzyć ich wątki. Nie podobało mi się to choć nie ukrywam że mam ochotę na poznawanie dalszych losów bohaterów.

Na półkach: , , , ,

Czy wróg może się stać przyjacielem?
w moim życiu to raczej przyjaciel mógł się stać wrogiem, (a wiadomo że toki wróg jest najbardziej niebezpieczny) nigdy na odwrót. Jak stało się w przypadku ludzi z "łatwopalnych"?
Dziwne to jak dla mnie.
Bardzo podobała mi się wielowątkowość książki, dzięki czemu nie można było się nudzić, wszystko połączone było bardzo smakowicie. Działo się sporo i to w kilku domach, polubiłam więcej osób, z czego jestem zadowolona, minusem jest szybkość czytania, pochłonęłam ją w jeden wieczór, :(
Polecam

Czy wróg może się stać przyjacielem?
Dziwne to jak dla mnie.

Książki p. Agnieszki wciągają od pierwszych stron. Gdy się kończą tęsknimy za ich bohaterami.
Przebudzenie to drugi tom serii Łatwopalni.
Przedstawione są tutaj dalsze losy Moniki i Jarka. Możemy razem z nimi przeżywać smutki i radości.
Jarek postanawia uporać się z przeszłością, zwłaszcza, że jego przyszłość to Monika i ich dziecko.
Mamy tu przedstawione również losy najlepszej przyjaciółki Moniki - Sylwii oraz kumpla Jarka - Berniego oraz jej byłego chłopaka Grzegorza i Doroty.
Życie stawia im dużo wyzwań, częstokroć trudnych. Jednak w końcu wytrwałość daje swoje efekty.
W końcu każdy zasługuje na szczęście i drugą szansę w życiu.
Polecam. Świetna seria.

Przebudzenie to drugi tom serii Łatwopalni.
Mamy tu przedstawione również losy...