Kup teraz - 9 ofert w cenie od 5.08 zł do 15.00 zł

Dywan perski

Okładka książki Dywan wschodni. Wybór arcydzieł literatury egipskiej, asyro-babilońskiej, hebrajskiej, arabskiej, perskiej i indyjskiej Abu Said Abulchajr, Omar Chajjam, Chakani, Dźajadewa, Dżami, Abolqasem Ferdousi, Hafez, Fath Ali Szah Kadżar, Kālidāsa, Antoni Lange, Rumi, Sadi z Szirazu, praca zbiorowa
8,3
Dywan wschodni... Abu Said Abulchajr,...
Okładka książki Lajla i Madżnun Omar Chajjam, Fuzuli, Hafez, Janusz Krzyżowski, Ali Szer Nawoi, Imadaddin Nesimi, Wiesław Piechocki, Rumi, Sajat-Nowa, Molla Panah Vagif
6,7
Lajla i Madżnun Omar Chajjam, Fuzul...
Okładka książki Alchemia miłości. Wybór myśli sufickich Awicenna, David Fideler, Sabrineh Fideler, Hafez, Rumi, Sadi z Szirazu, praca zbiorowa
8,7
Alchemia miłoś... Awicenna, David Fid...