Java concurrency in practice

Joshua BlochJoseph Bowbeer Wydawnictwo: Addison - Wesley informatyka, matematyka
Data 1. wydania:
angielski
Addison - Wesley
informatyka, matematyka
angielski

Zdecydowanie niełatwa lektura.

Java Concurrency In Practice jest książką świetną - jest tu chyba wszystko, co trzeba opanować żeby móc się uznać za kompetentnego jeśli chodzi o współbieżność. Tym niemniej książka w niektórych momentach jest absolutną mordęgą do przebrnięcia. Absolutny must read dla każdego średniozaawansowanego programisty Java.

Świetna książka dostarczająca sporą dawkę bardzo wartościowej wiedzy. Co prawda jest to raczej wymagająca lektura, niemniej jednak warta przeczytania.

• Programowanie
  • Programowanie
  • Po angielsku
  • Inżynieria oprogramowania
  • Informatyka
  • Inf
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Java concurrency in practice