C++ Today: The Beast Is Back

informatyka, matematyka
angielski
9781491931660
c++ programowanie

Dla osób, które sporadycznie piszą w C++ lub nie mają zbytnio czasu by być na bieżąco z tym językiem, książka ta może okazać się dobrą lekturą. Możemy tu znaleźć krótką historię języka, wytłumaczenie paru spraw dziejących się dookoła jego rozwoju, a przede wszystkim przedstawienie obecnego stanu rzeczy.

C++ jest istotnym językiem na scenie programowania, więc warto...

• Informatyczne

Dodaj cytat z książki C++ Today: The Beast Is Back