Pro JPA 2, 2nd Edition

Mike KeithMerrick Schincariol Wydawnictwo: Professional Apress informatyka, matematyka
Data 1. wydania:
angielski
programowanie java jpa ejb jee bazy danych orm

Okładka książki Pro JPA 2, 2nd Edition Mike Keith, Merrick Schincariol
7,7
Pro JPA 2, 2nd... Mike Keith, Merrick...

Dobra książka wprowadzająca w temat JPA. Jej mała objętość jest tylko atutem - każda strona jest przesiąknięta wartościową wiedzą, przez co czyta się ją przyjemnie, bez zbędnego lania wody.
Ocena: bardzo dobra, ze względu, że momentami autor opisuje całkiem niepotrzebne elementy API (w moim odczuciu)

• 2019

Dodaj cytat z książki Pro JPA 2, 2nd Edition