Async Remote

Andrzej KrzywdaRobert Pankowecki Wydawnictwo: brak wydawnictwa informatyka, matematyka
Data 1. wydania:
angielski
brak wydawnictwa
programowanie
informatyka, matematyka
angielski
programowanie

Początkowa część książki bardzo mi się podobała, szczególnie, że pokazywała zupełnie inne podejście i była raczej uniwersalna.
Najmniej podobało mi się szczegółowy opis narzędzi, których autor używa na codzień w pracy, ale rekompensowało to opisanie przez autora problemów, które mają one rozwiązywać lub które rozwiązywały i w jaki sposób.
Podobały mi się przykłady z książki...

• Programowanie
  • 2017