Past Imperfect

Alison G. Bailey Wydawnictwo: Smashwords Edition Cykl: Perfect (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Data 1. wydania:
angielski
Smashwords Edition
new adult romans
Perfect (tom 2)
literatura obyczajowa, romans
angielski
new adult romans

"True happiness is when you feel contentment and joy deep in your soul, no matter what problems are swirling around outside of you. People underestimate that feeling. It’s such a simple short word, but it holds so much depth and power. When it’s been absent from your life for so long you forget just how precious a gift it really is."

Po fantastycznej "Present Perfect"...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Na półkach: , , , ,

Książka opowiada losy Brad'a i Mabry. Chłopaka poznaliśmy już w "Present perfect", był tam pozbawinym skrupułów, rozpuszczony nastolatkiem, który w podły sposób wykorzystywał i upokarzał dziewczyny. Mija jednak kilka lat. Brad jest początkującym adwokatem, pracuję w firmie ojca. Jego dziewczyną do łóżka i jednocześnie współpracownicą jest Mabry, piękna, inteligenta, nie...

• Po angielsku
  • Nieof. tłum.