Dyskusje o książce Peanatema

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Najpiękniejsze okładki książek
Hwang S.M. "O kurze, która opuściła podwórze" Zauroczyła mnie ta okładka! Brawo dla Joanny Rusinek.
32 tyg. temu
Pierwsze słowa
,,Cała w nieskazitelnej czerni, z jasno upudrowaną twarzą w cieniu kapelusza, z ustami koloru bakłażana i rzęsami jak jedwabne wachlarzyki, słynna aktorka Aniela Żeromska, przez przyjaciół zwana Kłamczuchą, siedziała za kierownicą opla."
3 lata temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (MARZEC 2019)
Sprzedam  Amerykańscy bogowie Amerykańscy bogowie  Sąd Wojenny Sąd Wojenny  Koniec świata w Breslau Koniec świata w Breslau  Żółte ptaki
5 lata temu
Poszukuję książek (I kwartał 2017)
Szukam! Kupie lub wymienie!  Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć. Oryginalny scenariusz Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć. Oryginalny scenariusz
20327
Wymienię/sprzedam (październik 2016)
Wymienię:  Byliśmy łgarzami  Amber  Uprowadzona  Za drzwiami pałacu. W służbie saudyjskiej księżniczki  Ciemniejsza strona Greya  Misja  Spektakle masowej śmierci
19299
Wymienię/sprzedam (wrzesień 2016)
Ponda 1000 książek na sprzedaż chwilowo dostępne w listach typu Autor - tytuł. Wklejenie linków w przeglądarkę odeśle do wybranych list. Na życzenie przesyłam zdjęcia / opisy / ceny. Autorzy nazwiskami na A/Ą: http://ksiazkonet.pl/index.php/artykuly/12-autorzy-ahttp://ksiazkonet.pl/index.php/artykuly/12-autorzy-a[/url[/url]] Autorzy nazwiskami na B:...
Pokazuje 6 z 23
Zobacz kolejne