Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć. Oryginalny scenariusz

Nominacja w plebiscycie 2017
J.K. Rowling Wydawnictwo: Media Rodzina Cykl: Fantastyczne zwierzęta (tom 1) fantastyka, fantasy, science fiction
Fantastic Beasts and Where to Find Them. Original Screenplay
Data 1. wydania:
2016-11-18
Małgorzata Hesko-Kołodzińska, Piotr Budkiewicz
Media Rodzina
Fantastyczne zwierzęta Harry Potter scenariusz filmu magia kino
Fantastic Beasts and Where to Find Them. Original Screenplay
Fantastyczne zwierzęta (tom 1)
fantastyka, fantasy, science fiction
Małgorzata Hesko-Kołodzińska, Piotr Budkiewicz
Fantastyczne zwierzęta Harry Potter scenariusz filmu magia kino
Inne

Według mnie trochę nudna ale napisana w przyjemny sposób

Jeden z nielicznych przypadków, w których myśle ze warto najpierw obejrzeć film, dopiero później przeczytać książkę, ponieważ pamięta się zwierzęta i ich wygląd. Mnie pomogło przy wyobrażaniu sobie scen.
Czyta się szybko, ze względu na formę, czyli scenariusz, poza tym muszę dodać, ze wydanie jest przepiękne a ilustracje cieszą oko !

Książka fajna, ale widziałam uprzednio film i nie była dla mnie żadną nowością. Ma piękną okładkę, polecam fanom Pottera i tym, którzy oglądali film- dla przypomnienia.

Nie jestem fanem Pottera, ale po książkę sięgnąłem za namową znajomych.
Powiem tak, nie zawiodłem się. Ciekawy scenariusz, dobrze napisane.
Jest ok.

Wydaje mi się że każdy fan Harrego Pottera jak i samej J.K. Rowling powinien przeczytać ta książkę, czytanie sprawia bardzo dużo przyjemności, jest to jedna z lżejszych lektur. Ilustrację są po prostu przepiękne, pomagają w wyobrażeniu sobie postaci. Szczerze mogę powiedzieć że to mieści się w moim top 3.

Pięknie wydana czytałam z zaciekawieniem

Świetny scenariusz. Nie jestem fanką ekranizacji (jako potterhead), ale ta książka mnie przekonała do historii. Może dostrzegłam szczegóły, które ominęłam w filmie? Sama nie wiem, możliwe, że zadziałały mimo wszystko własne wyobrażenia. Ogólnie czyta się ekspresowo, a wydanie jest przepiękne.

Piękne wydanie. Powinna się znaleźć na półce każdego fana autorki

Scenariusz niestety mnie nie zachwycił. Być może dlatego, że już zbyt wiele razy widziałam tą historię na ekranie. Jednak szybko się go czyta, a ilustracje choć czarne to są po prostu obłędne tj. sama okładka.

Nie spodziewałam się, że czytanie scenariusza "Fantastycznych zwierząt" przyniesie mi tyle radości.
Jako fanka świata Harry'ego Pottera, nie mogłam ominąć premiery filmu, niestety z kina wyszłam z lekkim smutkiem. Wówczas ta historia wydawała mi się o niczym - oczywiście był to dobrze nakręcony obraz oraz przyjemne aktorstwo, jednak nie umiałam wyzbyć się poczucia, że to...

Dyskusje

1 470
    1 236
  • Chcę w prezencie
  • 2018
  • 2019
  • Fantastyka
  • 2017

J.K. Rowling Fantastyczne zwierzęta i jak je...
J.K. Rowling Fantastyczne zwierzęta i jak je...