Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć. Oryginalny scenariusz

Nominacja w plebiscycie 2017
J.K. Rowling Wydawnictwo: Media Rodzina Cykl: Fantastyczne zwierzęta (tom 1) fantastyka, fantasy, science fiction
Fantastic Beasts and Where to Find Them. Original Screenplay
Data 1. wydania:
2016-11-18
Małgorzata Hesko-Kołodzińska, Piotr Budkiewicz
Media Rodzina
Fantastyczne zwierzęta Harry Potter scenariusz filmu magia kino
Fantastic Beasts and Where to Find Them. Original Screenplay
Media Rodzina
Fantastyczne zwierzęta (tom 1)
fantastyka, fantasy, science fiction
Małgorzata Hesko-Kołodzińska, Piotr Budkiewicz
Fantastyczne zwierzęta Harry Potter scenariusz filmu magia kino
Inne

Mhmm... książka podobało mi się, ale nic niezwykłego, ale jednak oceniam ją na 7. Dlaczego? Bo po prostu kocham świat Harry'ego Pottera (oczywiście Rowling nie lubimy (JR)) i chociaż gdyby książka była na prawdę zła to i tak czytałabym ją z wielką ochotą.

Czy ją polecam? Tak, ale ostrzegam według mnie nic w niej niezwykłego nie ma. Jeszcze ważna rzecz, nie jest ona...

Fantastycznie jest czytać scenariusz filmów które możemy oglądać

Przeczytane jednym tchem. Nie oglądałem ekranizacji. Uważam że książka jest świetna. Wartka akcja i ciekawi, barwni bohaterowie. Mimo, że w formie scenariusza czytało się ok. Na pewno przeczytam podręcznik Newta w którym opisał fantastyczne istoty.

W formie scenariusza dość ciężkie do czytania. Nie zmienia to faktu że warte wzięcia do ręki.

Jest to jeden z nielicznych przypadków, gdzie film był o niebo lepszy od książki.. Scenariusz, którego właśnie opinię piszę nie był dobrą książką. Nie byłam w stanie tego przemóc. Jedyne, co ratowało ten utwór to przepiękna okładka okalająca ten straszliwy niewypał..

Wyczekiwana przez wiele osób seria, która podbiła ludzkie serca na całym świecie. Nie ukrywajmy, wcześniej czy później musiałam sięgnąć po te dwa tomy. Może zaskoczę wszystkich, ale ta seria jest lepsza od „Harry’ego Pottera”.

Główny bohater jest badaczem i magizoologiem. Podróżuje po świecie w celu odnalezienia rzadkich gatunków zwierząt. Nowy Jork miał być tylko...

Ciekawe ale jednak wole powieść niż scenariusz

2048

Na półkach: , , , ,

Nie wiem, czy jest jeszcze ktoś, kto nie zna J.K. Rowling i jej czarodziejskiego świata. :) A nawet jeśli tak jest, to zdecydowanie będzie miał co nadrabiać. Autorka nie pozwala o sobie zapomnieć i nie zawodzi fanów – nie dość, że podjęła się ekranizacji kolejnej serii o czarodziejach, to jeszcze mamy okazję przeczytać scenariusze tych filmów w pięknych wydaniach wraz z...

Książkę kupiłam, ponieważ uwielbiam świat magii i czarodziejstwa Hogwartu, ale trochę mnie rozczarowała.
Jakość jest w porządku, wydanie bogate w ilustracje robi ogromne wrażenie - aż oczy się śmieją, ale słabą stroną tej książki jest tekst.

Według mnie trochę nudna ale napisana w przyjemny sposób

1 550
    1 464
  • Chcę w prezencie
  • 2019
  • 2018
  • Fantastyka
  • 2017

J.K. Rowling Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć. Oryginalny scenariusz Zobacz więcej