Saga o miłości stulecia

Århundradets kärlekssaga
poezja
Ewa Maria Gislén
poezja miłość alkoholizm lata 70. Szwecja Finlandia

"Saga o miłości stulecia" fińskiej pisarki Märty Tikkanen bardzo różni się od tego, co może kojarzyć się sagami z dawnej literatury skandynawskiej. Jednocześnie coś ją z nimi łączy. Przede wszystkim - dwie wybitne jednostki, małżeństwo artystów. On, Henrik: znany prozaik i rysownik. Ona, Märta: pisarka, z rozgłosem zaangażowana w kształtujący się w Finlandii ruch...

• Via inna książka
  • 2016
  • Chcę w prezencie
  • ♫ Źródło: Moja biblioteczka
  • Finlandia\literatura fińska

Dodaj cytat z książki Saga o miłości stulecia