Okładka książki Modlitwa Ewangelią na każdy dzień. Wprowadzenia do modlitwy Słowem na wszystkie dni roku liturgicznego. Tom 3: Okres Zwykły (tygodnie I-XVII)
Krzysztof Wons SDS Wydawnictwo: Salwator Seria: Biblioteka Centrum Formacji Duchowej. Seria: Kierownictwo Duchowe religia
religia
Biblioteka Centrum Formacji Duchowej. Seria: Kierownictwo Duchowe
Salwator
2006-01-01
2006-01-01
modlitwa ewangelia

Nie zawiodła mnie ta książka, rozmyślanie dzięki temu jest dużo lepsze. Genialnie przygotowany każdy dzień. Polecam każdemu