Miłość jak narkotyk

Abigail Gordon Wydawnictwo: Harlequin Seria: Harlequin Medical literatura obyczajowa, romans
Summer seaside wedding
Elżbieta Smoleńska
Harlequin
romans miłość uczucia literatura dla kobiet literatura kobieca literatura brytyjska literatura XXI wieku romans medyczny
Summer seaside wedding
literatura obyczajowa, romans
Elżbieta Smoleńska
Harlequin Medical

Kupiłam ją w kiosku na stacji przeczytałam ją bardzo szybko w pociągu zanim zdążyłam dojechać na miejsce.Bardzo mi się przydała bo zanudziłabym się na śmierć. Książka dla mało wymagających. Lekka i przyjemna. Najzwyklejsze w świecie romansidło.

• Harlequin
  • MUSZĘ KONIECZNIE PRZECZYTAĆ!!!! 😂😊😊🤗👏🏻👏🏻
  • Seria: Harlequin medical
  • 2015💕💖💚😘😍💞💗💙
  • Ebooki
  • Chcę przeczytać Mam Ebooka
  • 'kryzys wieku średniego'...

Dodaj cytat z książki Miłość jak narkotyk