Trudne powroty

Okładka książki Trudne powroty
Abigail Gordon Wydawnictwo: Harlequin Seria: Harlequin Medical literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Harlequin Medical
Marriage Miracle in Swallowbrook
Harlequin
2013-01-01
2013-01-01
Iza Kwiatkowska
romans miłość uczucia literatura dla kobiet literatura kobieca literatura brytyjska literatura XXI wieku romans medyczny małżeństwo Swallowbrook

Nie spodziewałam się aż tak dobrych porównań przemyśleń i spokoju bijącego z tej książki. Super warto się pochylić nad nią.

Dodaj cytat z książki Trudne powroty