Angelina Jolie. Portret supergwiazdy

G+J
aktorki Angelina Jolie showbiznes
biografia, autobiografia, pamiętnik
aktorki Angelina Jolie showbiznes

Jeśli chcesz dowidzieć się więcej o Jolie to myślę, że to dobra książka. Ciekawa, lekka, a także realistyczna.

Bardzo mi się podobało. Nie potrafię ocenić merytorycznie tej książki, bo nie śledzę życia tych osób. Ale książka bardzo przyjemna. Ciekawa.

Uwielbiam Angelinę, ale książka mogłaby być napisana lepiej.

Czytając tę książkę możemy poznać głównie perypetie miłosne, z jakimi spotkała się Angelina. Związki, romanse, przelotne znajomości - o tym wiele.
Oprócz tego, książka przedstawia działania, pomoc i zaangażowanie Angeliny w akcje charytatywne. Dzięki temu darzę bohaterkę jeszcze większą sympatią i cieszę się, że wśród nas są tacy wspaniali ludzie. Czytając tę historię...

przyjemna wakacyjna lektura, ale stylistycznie bardzo banalnie i jednostronnie przedstawiona histpria angie

Świetna książka. Dużo ciekawych rzeczy dowiedziałam się z niej na temat Angeliny. Przytoczonych zostało całe mnóstwo cytatów z wywiadów. Chwilami miałam wrażenie jakbym czytała autobiografię aktorki.

Angelina Jolie - jest moją ulubioną aktorką, stąd ta pozycja znalazła się na mojej półce. Jest dosyć kontrowersyjną aktorką. Książka opisuje jej barwne życie.

Bardzo dobra biografia

Wszyscy wiemy kim ONA jest.
Seksbomba? Oczywiście.
(była) Żona Brada Pitta? Co to za pytanie?!
Aktorka filmowa? No pewnie.
Jednak za tym wszystkim kryje się coś znacznie więcej.
Według tej publikacji, Angelina definiuje się jako matka, córka, siostra, wolontariuszka, a dopiero na końcu jak aktorka z czerwonego dywanu.
Całe życie walczyła: z ojcem, ze sobą, z całym światem....

Jak dla kogoś, kto nie śledzi życia Angeliny jest to dobra pozycja - wiele ciekawych rzeczy z jej młodzieńczego życia można się dowiedzieć czytając tą książkę :) Podstawowe informacje o niej, jej działalności i rodzinie wystarczą dla kogoś kto chciałby się czegoś dowiedzieć o najpiękniejszej kobiecie tych czasów ;)

• Biografie
  • 2013