Raptularz. Tom I

Puls
teatr dzienniki pamiętniki polskie Bydgoszcz
biografia, autobiografia, pamiętnik
teatr dzienniki pamiętniki polskie Bydgoszcz

Nie są to wspomnienia, choć takowe zawieraja. Nie dziennik, choć sporo tu jego kartek. Są listy, prawdziwe oraz mniemane, recenzje przedstawień teatralnych i relacje ze spotkań towarzyskich, a raczej z dyskusji toczonych przy tych okazjach, są wycinki z gazet i reakcje opinii na bieżące wydarzenia, są ich kulisy, gdy chodzi o kulturę, zwłaszcza teatr, nie brakuje anegdot i...

• Biografie i wspomnienia
  • 2018